TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBike

InfoShip

13 kwietnia ruszyło połączenie lotnicze z Wrocławia do Lwowa
WWW.WROCLAW.PL - Opublikowano: 13.04.2017 21:04:27
13 kwietnia ruszyło połączenie lotnicze z Wrocławia do Lwowa

13 kwietnia o godz. 12.00 z Wrocławia wystartował pierwszy samolot do Lwowa. To był lot inauguracyjny, te regularne będą realizowane w każdy wtorek i sobotę. To jedno z siedmiu nowych połączeń lotniczych, wprowadzanych wiosną tego roku do rozkładu lotów wrocławskiego lotniska.

? Przez ostatnie kilka lat marzyliśmy o tym połączeniu, dziś jest ten dzień, kiedy możemy je ogłosić. Od 13 kwietnia linie Wizz Air uruchamiają loty z Wrocławia do Lwowa ? mówił na początku stycznia Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.

Teraz nowe połączenie stało się faktem. Samoloty na tej trasie będą latały 2 razy w tygodniu ? we wtorki i soboty. Dzisiaj, w czwartek, wyjątkowo odbył się tylko lot inauguracyjny. Bilety są dostępne w systemach sprzedaży nawet za 90 zł w jedną stronę.

? To połączenie jest magnesem dla Ukraińców pracujących lub studiujących na Dolnym Śląsku. Lwów przyciąga również turystów z Polski. Podróż samolotem potrwa tylko ok. 1,5 godziny i znacznie ułatwi taką wycieczkę. Cieszymy się, że przewoźnik docenia potencjał kierunków wschodnich ? dodaje Dariusz Kuś.
Pierwsze połączenie na zachód Ukrainy

Będzie to już drugie połączenie na Ukrainę z Wrocławia. Jesienią 2016 r. Wizz Air uruchomił loty do Kijowa, które cieszą się ogromną popularnością. Potwierdza to średnie wypełnienie samolotów, sięgające 87,5%. W przypadku połączenia funkcjonującego dopiero od trzech miesięcy jest to bardzo dobry wynik.

? Trasa Wrocław?Lwów z pewnością zyska popularność wśród pasażerów podróżujących zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych. Rozwój siatki połączeń świadczy o zaangażowaniu Wizz Air w rozwój regionu Dolnego Śląska oraz na rzecz wszystkich polskich klientów ? mówi Gabor Vasarhelyi, menedżer ds. komunikacji korporacyjnej Wizz Air.

Wrocławski port lotniczy przygotował się już na obsługę ukraińskich pasażerów. Na lotnisku pracują hostessy, posługujące się językiem ukraińskim, wszelkie oznaczenia zostały przetłumaczone specjalnie dla Ukraińców. Na pasażerów ze Wschodu czekają też materiały promocyjne i turystyczne w ich ojczystym języku.
Warto podkreślić, że wrocławskie lotnisko jest jedynym w Polsce, które obsługuje rejsy Wizz Air przez specjalny rękaw. Dzięki temu pasażerowie bez wychodzenia na płytę lotniska mogą sprawnie i wygodnie dostać się do samolotu.

? We współpracy z Politechniką Wrocławską opracowaliśmy indywidualny model obsługi samolotu z użyciem rękawa, tak by w możliwie najkrótszym czasie zrealizować procedurę wejścia na pokład. Trwa maksymalnie 12 minut ? zaznacza Dariusz Kuś.Siatka połączeń linii Wizz Air z Wrocławia obejmuje, wliczając Lwów, już 9 tras i 6 krajów.

Ze stolicą Dolnego Śląska przewoźnik jest związany od 2006 roku. W 2010 roku uruchomił na wrocławskim lotnisku swoją bazę operacyjną, w której na co dzień stacjonuje samolot Airbus A320. W 2016 roku świętował we Wrocławiu obsłużenie 45-milionowego pasażera w Polsce.

Bilety na nowej trasie do Lwowa są już w sprzedaży na stronie przewoźnika.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Wizzair
nowe połączenia
Wrocław
Lwów

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....