TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBike

InfoShip

Linie Air China ogłaszają nową trasę: Pekin-Frankfurt
AIR CHINA - Opublikowano: 23.05.2017 20:46:51
Linie Air China ogłaszają nową trasę: Pekin-Frankfurt

Pierwsza ekspresowa międzynarodowa trasa linii Air China łącząca Chiny z Europą ma na celu wsparcie przemiany Pekinu i Frankfurtu w duże, międzynarodowe węzły lotnicze oraz promocję rozwoju region Pekin-Tianjin-Hebei.

Linie lotnicze Air China ogłosiły rozpoczęcie lotów na nowej trasie od 22 maja przy współpracy z portami lotniczymi w Pekinie i Frankfurcie.

W tym roku obchodzona jest 45. rocznica rozpoczęcia relacji chińsko-niemieckich. Rok 2017 jest także ważny dla chińskiej Inicjatywy Pasa i Drogi, co wiąże się z istotnymi możliwościami współpracy między oboma krajami. Chiny i Niemcy znajdują się na przeciwnych krańcach pasa gospodarczego Jedwabnego Szlaku. Obie gospodarki są ważnym motorem wzrostu w swoich regionach, dlatego też wzmocnienie relacji chińsko-niemieckich przyniesie korzyści całym okolicom. Branża lotnicza odegra kluczową role we wzmacnianiu więzi politycznych, gospodarczych i kulturowych między oboma krajami. Dlatego też nowa trasa Air China Easy Way Pekin-Frankfurt ułatwi wymianę kulturową i będzie promować wzajemne zrozumienie i przyjazne relacje.
Dnia 22 września 2016 roku linie Air China podpisały protokół ustaleń z portami lotniczymi w Pekinie i Frankfurcie w celu poprawy połączeń między Chinami a Europą oraz zmniejszenia czasu transferu pasażerów w trakcie lotów z przesiadkami w Pekinie i Frankfurcie. Pasażerowie, którzy skorzystają z nowej linii Air China Easy Way Pekin-Frankfurt będą mieli do dyspozycji szereg nowych usług, jak na przykład specjalne stanowiska odprawy, wyjścia i pasy bagażowe, co sprawi, że podróże będą wygodniejsze i bezproblemowe.

Linie Air China z siedzibą w porcie lotniczym w Pekinie zarządzają rozbudowaną siecią tras obejmującą sześć kontynentów. Na dzień dzisiejszy linie te są największym przewoźnikiem oferującym loty między Chinami a Europą. Trasa Air China Easy Way Pekin-Frankfurt została uruchomiona po raz pierwszy w roku 1989 i obejmuje dwa bezpośrednie połączenia dziennie. Trasę obsługują samoloty Boeing 747-8 i Boeing 777-300, najnowocześniejsze szeroko kadłubowe modele w posiadaniu linii Air China. Frankfurt, który może poszczycić się jednym z największych lotnisk na świecie, jest jednym z głównych węzłów handlowych, finansowych i transportowych w Europie. W 2016 roku port lotniczy we Frankfurcie obsłużył 60,8 miliona pasażerów korzystających z tras 88 linii lotniczych do 247 miejsc przeznaczenia w ponad 100 krajach. W 2011 porty lotnicze w Pekinie i Frankfurcie ogłoszono lotniskami siostrzanymi i od tego czasu oba węzły prowadzą bliską współpracę. Port lotniczy w Pekinie jest największym węzłem lotniczym w Chinach i obejmuje dużą sieć tras, włączywszy 147 tras krajowych i 132 trasy międzynarodowe. W 2016 roku lotnisko obsłużyło ponad 94 miliony pasażerów, osiągając status drugiego na świecie lotniska pod względem liczby pasażerów już siódmy rok z rzędu.

Projekt zrealizowany przez trzech ważnych graczy na rynku lotniczym jest nowym pomysłem na współpracę między liniami lotniczymi a lotniskami. W nadchodzących miesiącach i latach linie Air China planują zacieśnienie więzi z partnerskimi portami lotniczymi w celu zapewnienia pasażerom jeszcze wyższego poziomu usług oraz promocji współpracy chińsko-niemieckiej oraz chińsko-europejskiej.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Air China
nowe połączenia
Pekin
Frankfurt

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....