TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBike

InfoShip

Od maja bezpośrednie połączenie z Barcelony do Szanghaju
PAP/AIR CHINA - Opublikowano: 22.02.2017 13:55:39
Od maja bezpośrednie połączenie z Barcelony do Szanghaju

Pierwszy lot na nowej trasie odbędzie się 5 maja, planowane są trzy loty tygodniowo: we wtorki, piątki i niedziele. Nowa trasa jest drugim połączeniem linii Air China z Barcelony.

W maju 2014 roku linie uruchomiły połączenie z tego miasta do Pekinu. Linie lotnicze Air China wychodzą naprzeciw potrzebom społeczeństwa i przedsiębiorczości w Barcelonie. W ofercie specjalnej bilety można nabyć od 443 EUR w klasie ekonomicznej i 2 043 EUR w klasie biznes (w dwie strony, wszystkie podatki i opłaty wliczone).

Barcelona, 22 lutego 2017 r. /PRNewswire/ - Największe linie lotnicze w Azji Air China, będące także członkiem Star Alliance, rozpoczną loty na nowej trasie od 5 maja tego roku. Jest to już drugie połączenie do Chin z lotniska El Prat w Barcelonie. Nowe połączenie umożliwia bezpośrednie loty do gospodarczej stolicy kraju: Szanghaju. Loty będą odbywały się trzy razy w tygodniu według harmonogramu dopasowanego do potrzeb przedsiębiorstw zainteresowanych miastem i jego dobrze prosperującymi okolicami.

Loty odbywać się będą na pokładzie jednego z najnowocześniejszych samolotów należących do linii Air China, Airbus 330-200, który może pomieścić do 16 pasażerów w klasie biznes i 239 pasażerów w klasie ekonomicznej.

Wszystkie trzy cotygodniowe loty będą odbywały się w obie strony we wtorki, piątki i niedziele. Odloty z lotniska w Barcelonie w piątki i niedziele zaplanowane są na 12:30 z planowanym przylotem do Szanghaju na lotnisko Pudong o 6:40 następnego dnia. Wtorkowe odloty zaplanowane są na 11:45 z lądowaniem w Szanghaju Pudong o 5:55 kolejnego dnia. Loty powrotne planowo opuszczać będą lotnisko w Szanghaju o 00:30 i lądować w Barcelonie o 8:00 tego samego dnia.

Rozkład lotów został opracowany nie tylko z myślą o potrzebach podróżnych w podróżach służbowych, ale także z uwzględnieniem połączeń na lotnisku w Szanghaju. Dzięki temu podróże służbowe można zaplanować z dotarciem do Szanghaju w poniedziałek i lotem powrotnym do Barcelony w piątek w tym samym tygodniu.
Ponadto międzynarodowy port lotniczy Pudong umożliwia pasażerom szybkie i wygodne połączenia zagraniczne do Japonii, Tajwanu, Australii i Nowej Zelandii oraz połączenia krajowe do Chengdu, Wenzhou, Fuzhou i Guangzhou.

Nowe połączenie, już drugie obsługiwane przez linie Air China z lotniska El Prat w Barcelonie, umożliwia liniom objęcie swoimi usługami trasy będącej w zapotrzebowaniu przez kilka grup społecznych i przedsiębiorstw z Barcelony ze względu na ścisłe związki biznesowe z Szanghajem i okolicami.
Według danych opublikowanych przez komitet tras lotniczych BCN Air Route Development Committee tylko w 2016 r. z Barcelony do Szanghaju podróżowało około 100 400 pasażerów korzystających z lotów z przesiadką.
Oferta specjalna

W związku z wprowadzeniem nowej trasy linie Air China zaproponują podróżnym korzystne oferty na loty po raz pierwszy umożliwiające podróż z Barcelony do Szanghaju bez przesiadek. W dwie strony i z wliczeniem wszystkich opłat i podatków bilety w klasie ekonomicznej wyniosą od 443 EUR, a bilety w klasie biznesowej dostępne będą od 2 043 EUR.

Trzy lata temu - także dokładnie 5 maja - linie lotnicze Air China uruchomiły pierwsze połączenie z Barcelony do stolicy Chin Pekinu. Loty odbywające się cztery razy w tygodniu z przesiadką w Wiedniu obsługują wcześniej nieistniejącą trasę, która od czasu wprowadzenia cieszy się dużym zainteresowaniem.
Wraz z uruchomieniem lotu bezpośredniego do Szanghaju linie Air China umacniają przywiązanie do lotniska El Prat w Barcelonie. El Prat jest jednym z portów lotniczych w Europie, który cieszy się najszybszym wzrostem w liczbie obsługiwanych pasażerów.

Linie Air China są jedynym w Chinach przewoźnikiem narodowym i członkiem największej na świecie sieci linii lotniczych Star Alliance. W grudniu 2016 r. linia Air China miała do dyspozycji flotę liczącą 590 samolotów pasażerskich i frachtowców głównie produkcji Boeing i Airbus (włączywszy przewoźników, w których linie Air China są udziałowcem większościowym). Linia obsługuje 378 tras, włączywszy 102 loty międzynarodowe, 14 lotów na trasach regionalnych i 262 loty krajowe. Loty linii docierają do 176 miast w 41 krajach i regionach, włączywszy 64 miasta zagraniczne, 3 miasta regionalne i 109 miast w kraju. Co tydzień na pokładach samolotów linii Air China dostępnych jest 1,5 miliona foteli w 8 000 lotów. Wykorzystując rozbudowaną sieć połączeń i węzeł w Pekinie, zwłaszcza po wejściu do organizacji Star Alliance linie Air China mogą transportować pasażerów do 1 330 lotnisk w 193 krajach.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Air China
Szanghaj
Barcelona
nowe połączenia

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....