TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBike

InfoShip

Poznajcie kobiety na polskich lotniskach [FILM]
InfoAir.pl - Opublikowano: 08.03.2018 11:21:58
Kobiety na polskich lotniskach

Z okazji Dnia Kobiet firma LS Airport Services S.A. postanowiła przybliżyć pasażerom korzystającym z linii lotniczych sylwetki kobiet, które pracują w Spółce wykonując różne zadania. Z uwagi na to, że pracownicy LS Airport Services obsługują blisko połowę lotów na polskich lotniskach, wielce prawdopodobne jest to, że pasażerowie linii lotniczych, ich bagaże, przesyłki bądź samoloty, którymi podróżowali, mieli kontakt z kobietami o których piszemy poniżej.

Aktualnie LS Airport Services to największe polskie przedsiębiorstwo zajmujące się obsługą naziemną samolotów na warszawskim Lotnisku Chopina, a także w portach lotniczych w Krakowie, Katowicach, Gdańsku oraz w Modlinie. Firma zatrudnia ponad 2500 pracowników, w tym 685 kobiet. Pracują we wszystkich obszarach funkcjonowania Spółki. Spotkamy je zarówno na płycie lotniska, w przestrzeni w której przebywają pasażerowie przed i po locie, w magazynie cargo czy na szeroko rozumianym zapleczu lotnisk oraz Spółki. Pełnią różnorodne funkcje. W dynamicznie rozwijającej się branży lotniczej potrafią się świetnie odnaleźć i rozwinąć zostając z nami na lata.

Z uwagi na różnorodność zadań i obowiązków, przy odpowiednim zaangażowaniu i wykazywanej ambicji awansują osiągając niejednokrotnie stanowiska managerskie - również najwyższego szczebla – czego przykładem są np. Panie Danuta Nowak czy Pani Agnieszka Koprowska, pełniące obecnie odpowiednio funkcję Dyrektorów Oddziału Modlin, czy Gdańsk. Również funkcję Wiceprezesa LS Airport Services pełni kobieta, Pani Anna Rosek, która przed trafieniem do Zarządu Spółki pełniła szereg różnych funkcji w branży lotniczej i zna ją od podszewki. Poznajcie je bliżej na filmie:


Kobiety LS Airport Services

Jakie są kobiety, które pomagają nam latać? Oto garść ciekawostek na ich temat:

  • Średni wiek kobiet zatrudnionych w LS Airport Services to 35 lat,

  • Najpopularniejsze imiona, jakie mają kobiety zatrudnione w spółce to Katarzyna, Anna i Małgorzata,

LS Airport Services zatrudnia łącznie (na wszystkich oddziałach) 685 kobiet, co stanowi ponad 27% zatrudnionych w spółce osób. Na lotniskach w Warszawie i Modlinie kobiety stanowią 25% załogi, na lotniskach w Katowicach i Krakowie 33% a na lotnisku w Gdańsku 36%.

Kobieca struktura

Najwięcej Pań, bo ponad 320, zatrudnionych jest w obszarze związanym z szeroko rozumianą obsługą pasażera. Zajmują stanowiska zarówno agenta ds. obsługi pasażerskiej, jak i koordynatorów pracy poszczególnych zespołów odpowiadających za obsługę pasażerów na lotniskach.

Ponad 180 kobiet pracuje w obszarze tzw. obsługi naziemnej obejmującej zarówno pokład samolotów jak i przestrzeni magazynowej, cargo. Podobnie jak w przypadku obsługi pasażerskiej część Pań zajmuje w tym obszarze stanowiska koordynatorów, tzw. team leaderów, gdzie zarządzają obsługą naziemną samolotów.

Kolejną, liczącą ponad 70 kobiet grupę stanowią Panie pracujące w szeroko rozumianej administracji Spółki. Dbają one o wiele strategicznych z punktu widzenia organizacji procesów i elementów takich jak prowadzenie spraw personalnych, szkolenia, BHP, finanse etc.

-"Przybliżając, przy okazji Dnia Kobiet, pracę zatrudnionych w branży lotniczej kobiet chcielibyśmy podziękować im za ich codzienne zaangażowanie wkładane w wykonywane obowiązki. W kontekście ich pracy możemy rzeczywiście stwierdzić, że Kobiety zatrudnione w LS Airport Services każdego dnia dodają nam skrzydeł! Życzymy im przy okazji nie tylko wysokich lotów, ale również tego, aby realizowane przez nie zadania i wyzwania dnia codziennego dostarczały im wiele radości i satysfakcji! - mówi Sebastian Grochala, rzecznik prasowy LS Airport Services S.A.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
lotnisko
steward
LS Airport Services

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....